Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

SPIEWAMY PSALMY I AKLAMACJE - Chór Jubilate Deo/Wąwolnica, Polska/

web site traffic statistics
Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

SPIEWAMY PSALMY I AKLAMACJE

SINGERSI i PSALMISCI > PSALMISCI PSALLITE DEO

data

psalm responsoryjny

aklamacja

2010  21 listopada

Paulina Lipczyńska

Sylwia Łucjanek 1

28 listopada

Paulina Mielniczek

Gabrysia Jamuła

5 grudnia

Paulina Lipczyńska

6 grudnia

Sylwia Łucjanek

Paulina Lipczyńska

7 grudnia

Wiktoria Koput

Paulina Lipczyńska

8 grudnia

Gabrysia Jamuła

Paulina Mielniczek

12 grudnia

Ala Duńska

Paulina Mielniczek

19 grudnia

Helena Klocek

Magda Lipiec 1

25 grudnia

Paulina Lipczyńska

Paulina Mielniczek

26 grudnia

Paulina Mielniczek

Helena Klocek

2011
1 stycznia

Paulina Lipczyńska i Wiktoria Koput (17.00)

Helena Klocek

2 stycznia

Gabrysia Jamuła

Ala Duńska

9 stycznia

Helena Klocek  

Gabrysia Jamuła

16 stycznia

Paulina Lipczyńska

Wiktoria Koput

23 stycznia

Ala Duńska

30 stycznia

Paulina Lipczyńska
(17.00)

2 lutego

Gabrysia Jamuła

4 lutego

Magda Lipiec

6 lutego

Sylwia Łucjanek  

Paulina Lipczyńska

13 lutego

Wiktoria Koput 3 i Sylwia Łucjanek (9.00)

Ala Duńska 2

20 lutego

Gabrysia Jamuła

Helena Klocek

27 lutego

Paulina Lipczyńska

Wiktoria Koput

6 marca

Helena Klocek

Patrycja Saran

13 marca

Sylwia Łucjanek

Paulina Mielniczek

20 marca

Magda Lipiec
Paweł Saran

Paulina Lipczyńska 4

26 marca

Paulina Lipczyńska 8

27 marca

Gabrysia Jamuła
Paweł Saran

Wiktoria Koput

3 kwietnia

Wiktoria Koput

Helena Klocek

4 kwietnia

Paulina Mielniczek 3
Agnieszka Gąsik

Patrycja Saran

5 kwietnia

Paweł Saran
Helena Klocek

Natalia Goch

6 kwietnia  

Paulina Lipczyńska
Magda Lipiec

Gabrysia Jamuła 3

10 kwietnia

Roksana Struzik 1

Helena Klocek

17 kwietnia

Sylwia Łucjanek 5

23 kwietnia

Paulina Lipczyńska 10

24 kwietnia

Wiktoria Koput 4

1 maja

Gabrysia Jamuła 6

Paulina Mielniczek 5

8 maja

Patrycja Saran 1

Ewelina Trochimiuk 1

22 maja

Ala Duńska 3

Helena Klocek 6

29 maja

Magda Lipiec

Patrycja Saran 3

19 czerwca

Bernadetta Podstawka

Roksana Struzik 1

22 czerwca

Helena Klocek 5
Magda Lipiec 5

26 czerwca

Wiktoria Koput 5

1 września

Paulia Lipczyńska
Patrycja Saran

11 września

Wiktoria Koput

Gabrysia Jamuła

18 września

Helena Klocek

Patrycja Saran

25 września

Paulina Lipczyńska

Helena Klocek

2 października

Agata Kłosińska

Łucja Kużma

9 października

Gabrysia Jamuła

Ala Duńska

16 października

Roksana Struzik

Bernadeta Podstawka

23 października

Wiktoria Koput

Kasia Koput

30 października

Ala Duńska

Gabrysia Jamuła

6 listopada

Wiktoria Koput

Helena Klocek

13 LISTOPADA

Paulina Lipczyńska

Roksana Struzik

20 listopada

Bernadeta Podstawka

Kasia Koput

27 listopada

Ala Duńska

Roksana Struzik

1 grudnia

Helena Klocek (Roraty)

2 grudnia

Paulina Mielniczek (Roraty)

4 grudnia

Paulina Mielniczek (Roraty)

4 grudnia

Helena Klocek (Roraty)
Paulina Lipczyńska

Patrycja Saran

5 grudnia

Gabrysia Jamuła

Bernadeta Podstawka

6 grudnia

Helena Klocek

Paulina Mielniczek

7 grudnia

Roksana Struzik

Helena Klocek

8 grudnia

Paulina Mielniczek (Roraty)
Wiktoria Koput

Kasia Koput

18 grudnia

Gabrysia Jamuła

Bernadeta Podstawka

22 grudnia

Paulina Lipczyńska
(Roraty)

23 grudnia

Wiktoria Koput
(Roraty)

24 grudnia

Helena Klocek
(Roraty)

25 grudnia

Wiktoria Koput

8 stycznia 2012

Agata Kłosińska

Ala Duńska

29 stycznia

Gabrysia Jamuła

Helen Klocek

19 lutego

Paulina Lipczyńska
Wiktoria Koput

Helen Klocek

26 lutego

Helena Klocek

Patrycja Saran

4 marca

Paulina Lipczyńska

Agata Kłosińska

11 marca

Kasia Koput

Wiktoria Koput

18 marca

Sylwia Łucjanek

Gabrysia Jamuła

19 marca

Paulina Mielniczek
Patrycja Saran

Ala Duńska

20 marca

Helena Klocek
Roksana Struzik

Łucja Kuźma

21 marca

Paulina Lipczyńska
Roksana Struzik

Bernadeta Podstawka

25 marca

Wiktoria Koput

Kasia Koput

1 kwietnia

Gabrysia Jamuła

Paulina Lipczyńska

7 kwietnia

Paulina Lipczyńska
Sylwia Łucjanek

8 kwietnia

Wiktoria Koput

9 kwietnia

Paulina Lipczyńska

Agata Kłosiński

15 kwietnia

Ala Duńska

Bernadeta Podstawka

22 kwietnia

Helena Klocek
Paulina Lipczyńska

Gabrysia Jamuła
Agata Kłosińska

29 kwietnia

Wiktoria Koput

Agnieszka Kruk

3 maja

Helena Klocek

6 maja

Patrycja Saran

Bernadeta Podstawka

13 maja

Paulina Mielniczek

Kasia Koput

19 maja
cel. Bp R. Karpiński

Paulina Lipczyńska

Ala Duńska

20 maja

Monika Kuzioła

Kuba Morawski

27 maja

Kasia Koput

Łukasz Gajkoś

1 czerwca
Kębło

Paulina Lipczyńska

Wiktoria Koput

3 czerwca

Gabrysia Jamuła

Agata Kłosińska

10 czerwca

Wiktoria Koput

Gabrysia Jamuła

14 czerwca

Helena Klocek

Agnieszka Kruk

17 czerwca

Sylwia Łucjanek

Łucja Kuźma

24 czerwca
Bierzmowanie

Wiktoria Koput

Sandra Szkup

29 czerwca
Odpust i koniec roku

Paulina Lipczyńska
Patrycja Saran

Paulina Mielniczek
Roksana Struzik

1 lipca

Ala Duńska
Wiktoria Koput (7.30)

Agnieszka Kruk
Kasia Koput (7.30)

8 lipca

Gabrysia Jamuła

Agata Kłosińska

26 sierpnia

Gabrysia Jamuła

3 września

Agata Kłosińska
Paulina Lipczyńska

Agnieszka Kruk

9 września

Wiktoria Koput

Gabrysia Jamuła

16 września

Ala Duńska

Gabrysia Jamuła

23 września

Kasia Koput

Wiktoria Koput

30 września

Paulina Lipczyńska

Agnieszka Kruk

7 października

Gabrysia Jamuła

Łucja Kuźma

14 października

Helena Klocek

Agata Kłosińska

21 października

Patrycja Lenartowicz

Ola Gajkoś

28 października

Agnieszka Kruk

Wiktoria Koput

4 listopada

Wiktoria Koput

Paulina Mielniczek

18 listopada

Łucja Kuźma

Agata Kłosińska

25 listopada

Kasia Koput

2 grudnia

Ala Duńska

Paulina Mielniczek

3 grudnia Roraty

Paulina Mielniczek

5 grudnia R

Monika Kuzioła

Kinga Węgrzyn

7 grudnia R

Agata Kłosińska

8 grudnia R

Monika Kuzioła

9 grudnia

Gabrysia Jamuła

10 grudnia R, 15

Paulina Mielniczek
Wiktoria Koput 17

11 grudnia

Łukasz Gajkoś R
Wiktoria Koput 17

12 grudnia

Paulina Lipczyńska

Kasia Koput 17

14 grudnia R

Helena Klocek

15 grudnia R

Wiktoria Koput

16 grudnia

Helena Klocek

17 grudnia R

Agnieszka Kruk

18 grudnia R

Kuba Morawski

19 grudnia R

Paulina Mielniczek

20 grudnia R

Agata Kłosińska

21 grudnia R

Patrycja Lenartowicz

22 grudnia R

Gabrysia Jamuła

23 grudnia

Paulina Lipczyńska

24 grudnia R

Wiktoria Koput

25 grudnia

Bernadeta Podstawka

26 grudnia

Paulina Mielniczek

27 grudnia

Wiktoria Koput

6 stycznia 2013

Wiktoria Koput

13 stycznia

Paulina Lipczyńska

20 stycznia

Agata Kłosińska

Agnieszka Kruk

2 lutego

Wiktoria Koput

Gabrysia Jamuła

3 lutego

Kasia Koput

10 lutego

Paulina Lipczyńska

23 lutego
Msza o 18.00, cel. ks. abp S. Wielgus

Paulina Lipczyńska

24 lutego

Emilia Małecka (g. 9.00) Paulina Lipczyńska

3 marca

Anna Kamińska
Wiktoria Koput

Bernadeta Podstawka

10 marca

Helena Klocek

11 marca

Kinga Węgrzyn(11)
Paulina Lipczyńska (12.30)

Ola Gajkoś (11)

12 marca

Roksana Struzik (11) Paulina Mielniczek (12.30)
Wiktoria Koput (17)

Patrycja Lenartowicz(11)
Kasia Koput (17)

13 marca

Helena Klocek 11
Patrycja Saran 12
Wiktoria Koput 17

17 marca

Wiktoria Koput

Gabrysia Jamuła

24 marca

Waldemar Ciesielski

Helena Klocek

28 marca

Stanisław Bukowski

Agata Kłosińska

29 marca

Jolanta Grusiewicz

Gabrysia Jamuła

30 marca

1. Emilia Małecka
2. Paulina Lipczyńska
3. Wiktoria Koput
4. Paweł Saran

31 marca

Michalina Klocek

chór i psalmiści

7 kwietnia

Wiktoria Koput

Gabrysia Jamuła

14 kwietnia

Bernadeta Podstawka

Kasia Koput

21 kwietnia

Agata Kłosińska

Łucja Kuźma

28 kwietnia
Odpust

Jolanta Grusiewicz

chór i psalmiści

5 maja

Bernadeta Podstawka

12 maja

Bernadeta Podstawka

Agnieszka Kruk

19 maja

Antosia Koput

Ola Lipiec i Adrian Kolasiński

26 maja

Sandra Kolasińska

Mateusz Winnicki

3 czerwca

Patrycja Lenartowicz

Kuba Morawski

6 czerwca
(Oktawa B.C.)

Wiktoria Koput

Gabrysia Jamuła

9 czerwca

Paulina Mielniczek

Helena Klocek

16 czerwca

Bernadeta Podstawka

Gabrysia Jamuła

19 czerwca
Bierzmowanie

Agnieszka Gąsik

Paulina Lipczyńska

23 czerwca

Paulina Lipczyńska

Agnieszka Kruk

25 czerwca
Zjazd kapłanów
i nominacje

Paulina Lipczyńska

Agata Kłosińska

1 września
35 roczn. koronacji MBK

Paulina Lipczyńska

chór

2 września

Agata Kłosińska
Paulina Mielniczek

Agnieszka Kruk
Paulina Lipczyńska

15 września

Wiktoria Koput

Kasia Koput

22 września

Paulina Lipczyńska

Paulina Mielniczek

3 listopada

Wiktoria Koput

Helena Klocek

10 listopada

Gabrysia Jamuła

Bernadeta Podstawka

17 listopada

Paulina Lipczyńska

Agnieszka Kruk

24 listopada

Helena Klocek

Bernadeta Podstawka

1 grudnia

Wiktoria Koput

Gabrysia Jamuła

8 grudnia

Sylwia Łucjanek

15 grudnia

Bernadeta Podstawka

Paulina Mielniczek

9 lutego 2014

Paulina Mielniczek

Bernadeta Podstawka

16 lutego

Bernadeta Podstawka

Agnieszka Kruk

23 lutego

Wiktoria Koput

2 marca

Magda Lipiec

9 marca

Sylwia Łucjanek

16 marca

Wiktoria Koput

Kasia Koput

23 marca

Paulina Mielniczek 10.30
Wiktoria Koput 17

Gabrysia Jamuła

30 marca

Iza Kręgiel

Kuba Materek

31 marca

Agnieszka Kruk
Paulina Lipczyńska

1 kwietnia

Helena Klocek
Paulina Mielniczek

2 kwietnia

Ala Duńska
Paulina Lipczyńska

6 kwietnia

Paulina Mielniczek

Wiktoria Koput

13 kwietnia

Helena Klocek

17 kwietnia

Agata Kłosińska

18 kwietnia

Bernadeta Podstawka

19 kwietnia

Paulina Lipczyńska
Paulina Mielniczek

20 kwietnia

Gabrysia Jamuła

4 maja

Helena Klocek

11 maja

Wiktoria Koput

18 maja

Ola Lipiec

Iza Kręgiel

25 maja

Sylwia Łucjanek
Kuba Morawski

Kinga Węgrzyn

 

przerwa

1 września

Paulina Lipczyńska
Sandra Kolasińska

7 września

Paulina Lipczyńska

21 września

Ola Lipiec

Iza Kręgiel

28 września

Iza Kręgiel

Ola Lipiec

4 października

Patrycja Lenartowicz

Sandra Kolasińska

12 października

Wiktoria Koput

19 października

Helena Klocek

26 października

Paulina Mielniczek

9 listopada

Iza Kręgiel

Ola Lipiec

16 listopada

Bercia Podstawka

23 listopada

Kuba Morawski

30 listopada

Iza Kręgiel

1 grudnia

Kuba Morawski

2 grudnia

Szymon Czapik

Kuba Materek

3 grudnia

Paulina Mielniczek

Mateusz Winnicki

4 grudnia

Agnieszka Kruk

5 grudnia

Agata Kłosińska

6 grudnia

Ola Lipiec

Iza Kręgiel

7 grudnia

Paulina Lipczyńska

8 grudnia

Patrycja Lenartowicz

Dominik Kolibski

9 grudnia

Kuba Morawski

Szymon Czapik

10 grudnia

Sandra Kolasińska

Patrycja Kolasińska

11 grudnia

12 grudnia

13 grudnia

14 grudnia

15 grudnia

16 grudnia

17 grudnia

18 grudnia

19 grudnia

Iza Kręgiel

20 grudnia

Paulina Mielniczek

21 grudnia

Paulina Lipczyńska

22 grudnia

Dominik Kolibski

Kuba Materek

23 grudnia

Helena Klocek

24 grudnia

Agata Kłosińska

Kasia Koput

PASTERKA

Iza Grusiewicz

Sylwia Łucjanek

Boże Narodzenie

Emilia Małecka

8 lutego 2015

Helena Klocek

15 lutego

Paulina Mielniczek

22 lutego

Paulina Lipczyńska

Wiktoria Koput

 

15 marca

Paulina Mielniczek

Paulina Lipczyńska

16 marca

Paulina Lipczyńska

Paulina Mielniczek

17 marca

Paulina Mielniczek

Paulina Lipczyńska

18 marca

Paulina Lipczyńska

Paulina Mielniczek

4 kwietnia
WIGILIA

Paulina Lipczyńska
Sylwia Łucjanek

12 kwietnia

Iza Kręgiel

Ola Lipiec

19 kwietnia

Kuba Morawski (9)
Szymon Czapik (10.30)

 

Psalmy są regularnie śpiewane z wyjątkiem przerwy wakacyjnej:)

20 września

Sandra Kolasińska

Patrycja Kolasińska

27 września

Kuba Morawski

Ola Lipiec

2 października

Marysia Kruk

4 października

Kinga Węgrzyn

11 października

Iza Kręgiel

Ola Lipiec

18 października

Patrycja Lenartowicz
Wiktoria Koput

Ola Lipczyńska
Helena klocek

25 października

Szymon Czapik 10.30
Helena Klocek 17

Kasia Mędrek
Gabrysia Jamuła

8 listopada

Iza Kręgiel

Ola Lipiec

15 listopada

Marysia Kruk

Bernadeta Podstawka

21 listopada

Sylwia Łucjanek

chór

22 listopada

29 listopada

Gabrysia Jamuła

Sylwia Łucjanek

30 listopada
Roraty

Sandra Kolasińska

Szymon Czapik

1 grudnia

Patrycja Lenartowicz

Wojtek Pajurek

2 grudnia

Kuba Morawski

3 grudnia

Szymon Czapik

4 grudnia

Marysia Kruk

5 grudnia

Szymon Czapik

6 grudnia

Agata Kłosińska

Amelia Skocz

7 grudnia

Kuba Morawski

Ania Pardyka (1x!)

8 grudnia

Sandra Kolasińska

Szymon Czapik

9 grudnia

Patrycja Lenartowicz

Patrycja Kolasińska

10 grudnia

11 grudnia

Szymon Czapik

Julka Morawska (1x)

12 grudnia

Kuba Morawski

Wiktoria Kolibska (1x)

 

brak wpisów
ale na Roratach psalmy były śpiewane każdego dnia

31 stycznia

Iza Kręgiel

7 lutego

Iza Kręgiel

Kinga Węgrzyn

14 lutego

Sandra Kolasińska

Patrycja Kolasińska

 

Ferie zimowe

6 marca

Iza Kręgiel

Klementyna Nastaj

7 marca

Patrycja Lenartowicz
Agnieszka Kruk

Wojtek Pajurek

8 marca

Sandra Kolasińska
Agata Kłosińska

Marysia Kruk

9 marca

Szymon Czapik
Agata Kłosińska

Kamila Kowalska

13 marca

Kuba Morawski
Bernadeta Podstawka

Ania Pardyka
Gabrysia Jamuła

20 marca
N. Palmowa

Waldek Ciesielski
Małgorzata Niezabitowska

Helena klocek

24 marca
W. Czwartek

Anna Kamińska

Gabrysia Jamuła

25 marca
W. Piątek

Jolanta Grusiewicz

Bernadeta Podstawka

26 marca
W. Paschalna

Szymon Czapik
Iza Kręgiel
Paulina Lipczyńska
Waldek Ciesielski

27 marca Wielkanoc

Sylwia Łucjanek

Iza Porada

3 kwietnia

10 kwietnia

Kinga Węgrzyn

17 kwietnia

Sandra Kolasińska

Szymon Czapik

21 kwietnia

Wojtek Pajurek

Klementyna Nastaj

23 kwietnia

Magda Michota (Stefaniak)

24 kwietnia

Marysia Kruk
Paulina Lipczyńska

Kamila Kowalska
chór

28 kwietnia

Amelia Skocz

1 maja

Iza Kręgiel

Patrycja Lenartowicz

2 maja

Ola Lipiec

chór

3 maja

Anna Kamińska

chór

4 maja

Wiktoria Kolibska

8 maja

15 maja
I Komunia św.

Ania Pardyka

Natalia Gruszczyńska
Julka Morawska
Szymek Pomaranik

22 maja

Marysia Kruk

Agnieszka Watras

26 maja
Boże Ciało

Wiktoria Koput

chór

29 maja

Kinga Węgrzyn

Sandra Kolasińska

2 czerwca
Oktawa BC

Bernadeta Podstawka

chór

5 czerwca
wizytacja

9 Sylwia Łucjanek
10.30 Wojtek Pajurek
12 Gabrysia Jamuła

10.30 Wiktoria Kolibska
12 - Bernadeta Podstawka

12 czerwca

Ola Lipiec (9)
Sandra Kolasińska

Natalia Gruszczyńska

14 czerwca

Ania Pardyka

Klementyna Nastaj

16 czerwca

Wojtek Pajurek

19 czerwca

Amelia Skocz

Kuba Staniak

24 czerwca

Marysia Kruk

Wiktoria Kolibska

26 czerwca

Wojtek Pajurek
Iza Kręgiel
Kasia Koput

1 września

Agata Kłosińska
Ania Pardyka

Agnieszka Kruk
Natalia Gruszczyńska

4 września

Patrycja Lenartowicz

Szymon Czapik

11 września

Wojtek Pajurek

18 września

Iza Kręgiel

Sandra Kolasińska

25 września

Wiktoria Kolibska

Kamila Kowalska

2 października

Paulina Lipczyńska
Agnieszka Watras

Agata Kłosińska
Patrycja Kolasińska

7 października

Ania Pardyka

Natalia Gruszczyńska

9 października

Bernadeta Podstawka
Marysia Kruk

Julia Morawska

14 października
Dzień Nauczyciela

Ola Lipiec

Kuba Morawski

16 października

Kinga Węgrzyn

Kuba Staniak

23 października

Szymon Czapik

30 października

Sandra Kolasińska
Paulina Lipczyńska

Szymon Pomaranik

4 listopada

Wiktoria Kolibska

Natalia Gruszczyńska

6 listopada

Marysia Kruk

13 listopada

Jolanta Grusiewicz

chór

20 listopada

Patrycja Lenartowicz

Kuba Morawski

27 listopada

Ania Pardyka

Zuzanna Jamuła

28 listopada

Wiktoria Kolibska

Kuba Staniak

29 listopada

Kuba Morawski

Julka Morawska

30 listopada

Kamila Kowalska

Szymon Pomaranik

1 grudnia

Sandra Kolasińska

Patrycja Kolasińska

2 grudnia

Patrycja Lenartowicz

Wiktoria Koczkodaj

3 grudnia

Kinga Węgrzyn

Ania Pardyka

4 grudnia

Marysia Kruk

Sandra Kolasińska

5 grudnia

Szymon Czapik

Patrycja Lenartowicz

6 grudnia

Kamila Kowalska

Patrycja Kolasińska

7 grudnia

Wojtek Pajurek

Ania Pardyka

8 grudnia

Kuba Staniak

Wiktoria Kolibska

9 grudnia

Wiktoria Kolibska

Julka Morawska

10 grudnia

Kuba Morawski

Ola Lipczyńska

11 grudnia

Iza Kręgiel

Zuzanna Jamuła

12 grudnia

Szymon Czapik

Patrycja Lenartowicz

13 grudnia

Patrycja Lenartowicz

Szymon Pomaranik

14 grudnia

Kinga Węgrzyn

Kuba Staniak

15 grudnia

Kamila Kowalska

16 grudnia

Wojtek Pajurek

Wiktoria Koczkodaj

17 grudnia

Kuba Morawski

Julka Morawska

18 grudnia

Antosia Koput

Gabrysia Koput

19 grudnia

Szymon Czapik

Ola Lipczyńska

20 grudnia

Ania Pardyka

Kinga Węgrzyn

21 grudnia

Wiktoria Kolibska

Natalia Gruszczyńska

22 grudnia

Sandra Kolasińska

Patrycja Kolasińska

23 grudnia

Wojtek Pajurek

24 grudnia

Agata Kłosińska

25 grudnia

Bercia Podstawka
Anna Kamińska

26 grudnia

Sylwia Łucjanek

8 stycznia

Iza Kręgiel

15 stycznia

Kuba Morawski

22 stycznia

Agnieszka Watras

29 stycznia

Wiktoria Kolibska

5 lutego

Kamila Kowalska

Wojtek Pajurek

12 lutego

Julka Wójciak

Wiktoria Rukasz

19 lutego

Agnieszka Watras
Wojtek Pajurek (17)

Franek Oprzański

26 lutego

Kuba Morawski

Kuba Staniak

5 marca

Mateusz Winnicki

Kuba Materek

12 marca

Antosia Koput

Wojtek Pajurek

19 marca

Szymon Czapik

Patrycja Lenartowicz

25 marca

Sandra Kolasińska

Kuba Wójciak

26 marca

Agnieszka Watras

Zuzanna Jamuła

27 marca

Wiktoria Kolibska

Amelia Skocz

28 marca

Marysia Kruk

Antosia Koput

2 kwietnia

Iza Kręgiel

Ania Pardyka

 

TRIDUUM

PASCHALNE

13 KWIETNIA

Emilia Małecka

Agnieszka Kruk

14 KWIETNIA

Jolanta Grusiewicz

Agata Kłosińska

15 KWIETNIA

Bernadeta Podstawka
Szymon Czapik
Paulina Lipczyńska
Wiktoria Koput

16 KWIETNIA

Sylwia Łucjanek

23 kwietnia

Antosia Koput

Zuzanna Jamuła

26 kwietnia

Natalia Gruszczyńska

30 kwietnia

Marysia Kruk

Amelia Skocz

3 maja Urocz.

Wojtek Pajurek
(o 9 i 10.30:)

chór

4 maja

Natalia Gruszczyńska

Kuba Staniak

7 maja

Ania Pardyka

Kamila Kowalska

14 maja

Patrycja Lenartowicz

Marysia Kruk

21 maja
I Komunia św.

Patrycja Kolasińska

Gabrysia Koput
Małgosia Solis

28 maja

Ania Pardyka

Wiktoria Rukasz

30 maja
Bierzmowanie

Jagoda Kossowska

Helena Klocek

31 maja

Wiktoria Rukasz

4 czerwca

Wojtek Pajurek

Patrycja Lenartowicz

11 czerwca
Msza TV

Paulina Lipczyńska

chór

18 czerwca

Ania Pardyka

Oliwia Byszewska

23 czerwca
Koniec Roku Szk.

Marysia Kruk
Agnieszka Kruk

Wojtek Pajurek
Agata Kłosińska

25 czerwca

Kamila Kowalska ( 9.00)
Wiktoria Rukasz (10.30)
Wojtek Pajurek (12..00)

Ania Pardyka

 

WAKACJE

3 września
39 roczn. Koronacji MBK

Szymon Czapik

Chór

4 września

Wojtek Pajurek

Wiktoria rukasz

10 wrzesnia

Patrycja Kolasińska (10.30)
Patrycja Lenartowicz (12)

Julka Morawska

Wiktoria Koczkodaj

17 września

Agnieszka Watras

Zuzia Jamuła

24 września

Marysia Kruk

Julka Wójciak

1 października

Wojtek Pajurek

Ania Pardyka

6 paździenika

Patrycja Kolasińska

7 października

Wiktoria Rukasz

8 października

Wojtek Pajurek

Kamila Kowalska

15 października

Zuzia Jamuła

Ania Pardyka

22 października

Wiktoria Rukasz

Sandra Kolasińska

29 października

Agnieszka Watras

Julka Morawska

12 listopada

Antonina Koput

Anna Pardyka

19 listopada

Wojtek Pajurek

22 listopada

Wiktoria Rukasz

Julka Morawska

23 listopada

Wojtek Pajurek

Wiktoria Kolibska

24 listopada

Ania Pardyka

26 listopada

Paulina Lipczyńska

Sandra Kolasińska

 
 
 
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego