Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Kalendarz 2018 - Chór Jubilate Deo/Wąwolnica, Polska/

web site traffic statistics
Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Kalendarz 2018

SINGERSI i PSALMISCI

7 stycznia - Niedziela Chrztu Pańskiego. Śpiewamy o g. 10.30: Witaj święta Dziecino, Ach ubogi żłobie, Com przyrzekł Bogu, Anioł pasterzom mówił, Pójdźmy wszyscy do stajenki.

6 stycznia - piękna pogoda - ciepło, słońce (w przeciwieństwie do wcześniejszych, zimnych, dzeszczowo-mżawkowych dni). Świętujemy Objawienie Pańskie. Próba o g. 11.30. Na mszy śpiewamy: Mędrcy świata, Tryumfy, O gwiazdo betlejemska, Wesołą nowinę, Bóg się z Panny narodził i Jezusa narodzonego, a w czasie Orszaku Trzech Króli (bardzo licznego i kolorowego, ze strojami, koronami, scenami biblijnymi, instrumentami - akordeon i różnego rodzaju przeszkadzajki) śpiewamy: Dzisiaj w Betlejem, Gore gwiazda, Przybieżeli do Betlejem, Gdy się Chrystus rodzi, Mizerna cicha, Jezus malusieńki, Gdy śliczna Panna, Pójdźmy wszyscy i na zakończenie przy żłóbku Pana Jezusa Bóg się rodzi. Wspaniała atmosfera i wspaniałe przeżycie.

4 stycznia - próba z instrumentami. Przygotowujemy się do uroczystości Objawienia Pańskiego.  

1 stycznia 2018 - Ur. Św. Bożej Rodzicielki. Śpiewamy (o 10.30 i 12): Gdy śliczna Panna, Rozkwitła nam się Lilija, Tryumfy Króla niebieskiego, Przybieżeli do Betlejem i Pójdźmy wszyscy.

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego