Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Singersi. - Chór Jubilate Deo/Wąwolnica, Polska/

web site traffic statistics
Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Singersi.

SINGERSI i PSALMISCI

WITAMY
NA STRONIE
SINGERSÓW

Próby odbywają się zwykle we środy:
singersi: gr. najmł. i starsza g. 15.30
psalmiści g. 16.30


SPOTKANIE
REKOLEKCJE ADWENTOWE
10-13 grudnia
prowadzi ks. Marek Gątarz
śpiewamy:

Niedziela g. 10.00
poniedziałek - środa g. 15.00


WIĘCEJ ...

10 grudnia - II niedziela Adwentu. tradycyjnie początek rekolekcji, które prowadzi ks. Marek Gątarz. Śpiewamy: Ty wciąż przychodzisz, Przyjdź Duchu święty, W tym świętym czasie oczekiwania, Idzie, idzie Bóg prawdziwy, Czego chcesz od nas, Panie i Błogosławiona jesteś, Maryjo.

6 grudnia - przygotowania mikołajkowe oraz ćwiczymy spiewy adwentowe.

3 grudnia - I niedziela Adwentu B. Śpiewamy: Przybądż, o Panie, Hejnał wszyscy zaśpiewajmy, Niech się radują niebiosa, Panie, pragnienia ludzkich serc, Alleluja. Zbawienie, chwała i Niebiosa rosę.

26 listopada - Niedziela Chrystusa Króla. Śpiewamy: Bóg nad swym ludem, Otwórzcie drzwi Chrystusowi, Króluj nam Chryste, Jezusowi cześć i chwala, Święty ... jest Bóg sam i Nie rzucim Chryste.

22 listopada - wspomnienie św. Cecylii, ćwiczymy śpiewy adwentowe ze śpiewnika Przybądź, o Panie i śpiewy na niedzielę.

19 listopada - 33 niedziela A. Śpiewamy: Boga chwalmy, pozdrawiajmy Maryję Pannę, Kłaniam się Tobie, Com przyrzekł Bogu, Słowo Chlebem się staje, Panie, nasz Boże i Chwal Jezusa i Maryję.

15 listopada:
ćwiczymy śpiewy na niedzielę, utrwalamy melodie psalmów i aklamacji oraz piesni adwentowe: Antyfony i Miłością Jesteś a także 3 gł. Ubi caritas.

12 listopada - 32 niedziela A. Śpiewamy o 10.30: Ciebie całą duszą, Przyjmij, o najświętszy Panie, Zbliżam się w pokorze, Witaj Pokarmie, O Boże, dzięki Ci składamy i Błogosław Panie, nas.

8 listopada - ćwiczymy śpiewy na niedzielę, utrwalamy melodie psalmów i aklamacji oraz 3 gł. Ubi caritas

29 października - 30 niedziela A, jednocześnie Rocznica poświęcenia Kościoła. Śpiewy: Chrystus, to nadzieja, Weź w swą opiekę, Panie, dobry jak chleb, Dziękujemy Ci, Ojcze nasz i My chcemy Boga.

25 października - ćwiczymy śpiewy oraz psalmy na niedzielę, a także 3 gł. Ubi caritas

22 października - śpiewamy na mszy o 10.30: Kłaniam się Tobie, Bóg nad swym ludem, To Ty, o Panie, Jezusowi cześć i chwała, Radośnie Panu i Święta Panno.

18 października - ćwiczymy pieśni na koncert pieśni patriotycznej i rodzinnej

15 października - 28 niedziela A. Śpiewamy: Ludu kapłański, O Panie, Tyś moim Pasterzem, Panie, pragnienia ludzkich serc, Chleb niebiański, Będę błogosławił Pana i O Matko miłościwa.

11 października - ćwiczymy pieśni na niedzielę

8 października - 27 niedziela A (Papieska) - śpiewamy Otwórzcie drzwi Frisiny, Bóg jest Miłością, Sanctus XVIII, Zbliżam się w pokorze, Panie, nie jestem godzien Bębenka i na koniec Pan kiedyś stanął.

4 października - ćwiczymy śpiewy na niedzielę papieską.

1 października - 26 niedziela A. Śpiewamy: Gdzie chrzest, tam nadzieja, Pan nie opuszcza nigdy, Słowo Chlebem się staje, Alleluja. Zbawienie, chwała i moc, Różańcowa Pani.

27 września - ćwiczymy śpiewy na niedzielę oraz wielogłosowe Panie, nie jestem godzien i Boga chwalmy.

24 września - 25 niedziela A. Śpiewamy: Otwórzcie drzwi Chrystusowi, Pan nie opuszcza nigdy, Gdzie miłość wzajemna, To Ty, o Panie, Cały świat i O Matko miłościwa.

20 września - ćwiczymy śpiewy na niedzielę oraz wielogłosowo Otwórzcie drzwi Chrystusowi Frisiny.

17 września - 24 niedziela A. Śpiewamy:
Boga chwalmy, Bóg nad swym ludem, nową mszą nr 2 AŁ (Panie, zmiłuj się i Święty, święty), Chleb anielski, Panie, nie jestem godzien i Głoś Imię Pana.

13 września: ćwiczymy śpiewy na niedzielę (Boga chwalmy, Kłaniam się Tobie, Jezusowi cześć i chwała, Panie, nie jestem godzien, Głoś Imię Pana) oraz nową mszą nr 2 AŁ.

10 września 23 niedziela A. Śpiewamy:
Boga chwalmy, pozdrawiajmy, Chwal Jezusa i Maryję, Kyrie VIII, Boże w dobroci, To Ty, o Panie, chlebie nasz, Skosztujcie i zobaczcie, Błogosław Panie, nas.

6 września - Ćwiczymy śpiewy gregoriańskie (Kyrie VIII, Adoro Te, devote, Rorate caeli), pieśni Pan nie opuszcza nigdy, Panie, nie jestem godzien i śpiewy na niedzielę: Boga chwalmy, pozdrawiajmy, Chwal Jezusa i Maryję, Boże w dobroci, To Ty, o Panie, chlebie nasz, Skosztujcie i zobaczcie, Błogosław Panie, nas.

4 września - początek roku szkolnego. Na mszy o g. 9 śpiewamy: Przyjdź Duchu święty, napełnij, Ciebie całą duszą, Jezu mój, Tyś życiem mym, Przyjmij, o najświętszy Panie, Chleb niebiański, Panie, nasz Boże i My chcemy Boga.

3 września - XXXIX rocznica koronacji figury Matki Bożej Kębelskiej. Na głównej Mszy o g. 12
reprezentanci scholi - wraz z chórami- śpiewają: Witaj Pani Anielska, Zdrowaś Maryja do MBK, Boga chwalmy, pozdrawiajmy i Kyrie z mszy "Ubi caritas".

WIĘCEJ ... 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego