Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Singersi. - Chór Jubilate Deo/Wąwolnica, Polska/

web site traffic statistics
Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Singersi.

SINGERSI i PSALMISCI

WITAMY
NA STRONIE
SINGERSÓW

40 rocznica koronacji Matki Bożej Kębelskiej

3 - 8 lipca 2018 w Krasnobrodzie

Próby odbywają się zwykle we środy:
singersi: gr. najmł. i starsza g. 16.00
psalmiści g. 17.00


SPOTKANIE

Środa 17 października
GODZ. 16.00

konkursowe:
czwartek g. 16.00
sobota g. 9.00


WIĘCEJ ...
14 października - DZIEŃ PAPIESKI, śpiewamy o 10.30: Duchu Święty, ogarnij mnie, Ciebie całą duszą pragnę, Bóg jest Miłością, Chleb niebiański, O, Boże, dzięki Ci składamy, Barka

7 października - śpiewamy na Mszy o g. 10.30: Różańcowa Pani nieba, Przyjdź Duchu św., Duchu święty, ogarnij mnie, Przykazanie nowe, Nie lękajcie się, Jeden chleb, Panie, nasz Boże, uwielbiamy i O Fatimska nasza Pani.

3 października - ćwiczymy śpiewy na niedzielę oraz gregoriańskie: Anima mea i Jesu dulcis

30 września - śpiewamy na Mszy o g. 10.30: Gdzie chrzest, Ludu Kapłański, Pan nie opuszcza nigdy, Słowo Chlebem, Alleluja. Zbawienie, chwała..., Różańcowa Pani nieba.

26 wześnia - próba

23 września - Wizyta Premiera RP Mateusza Morawieckiego w Wąwolnicy

19 września - próba

16 września - dzień pełen koncertów i niespodzianek; po mszy o g. 17 wystapił Andrzej Bator, pełen pasji i talentu artysta, o g. 12 gościliśmy Archidiecezjalny chór chłopięco - męski, natomiast o g. 10.30 śpiewał chór (raczej zespół wokalny) z Łodzi ale udało się to pogodzić ze śpiewem scholi i wiernych następujaco: przed mszą Witaj Pani Anielska, Goście, na wejście Kłaniam się Tobie, Przygotowanie Darów Goście, Komunia Goście, Panie, nie jestem godzien i Radośnie Panu, Zakończenie O Matko miłościwa i Goście.

12 września - próba w trzech grupach. Dziś po raz pierwszy pojawiła się najmłodsza grupa dzieci, wybranych spośród przystępujących w tym roku po raz pierwszy do Komunii św. Są to: Amelia, Emilia, Flawia, Julita, Zosia, Oliwia, Dorota i najmłodsza Zuzanna.

9 września- Śpiewamy na Mszy o 10.30: Boga chwalmy, pozdrawiajmy Maryję, Kyrie VIII, Chwal Jezusa i Maryję, Skosztujcie i zobaczcie, Gdzie chrzest i Błogosław Panie, nas.

5 września - próba

3 września - Msza na rozpoczęcie roku szkolnego. Śpiewamy: Głoś Imię Pana, Kyrie z Mszy Ubi caritas, Com przyrzekł Bogu, Panie, pragnienia ludzkich serc, Jezu mój, Tyś życiem mym i Błogosław Panie, nas.

1-2 września - 40 rocznica koronacji Figury Matki Bożej Kębelskiej. W sobotę działamy na rzecz chóru i pielgrzymów, w niedzielę o g. 10 próba, o g. 11.25 jesteśmy w gotowości na placu, na podestach. Skład: chór z Bełżyc 25 osób, chórzyści z Lublina 7 osób, nasz 24 osoby, schola 22 osoby. Liturgii przewodniczy ks. kardynał Stanisław Dziwisz. Rozpoczynamy od pieśni: Witaj Pani Anielska, Zdrowaś Maryja do MBK i Boga chwalmy do MBK, w czasie procesji śpiewamy Gaude Mater, potem Kyrie z Ubi caritas, psalm Jolanta Grusiewicz, Alleluja in B, Magnificat A. Koszewskiego, Uroczyste AMEN, Agnus Dei z mszy Ubi caritas, Panis angelicus (solo Iza Grusiewicz) i Laudate Dominum Jana Sawy. Śpiewa się bardzo dobrze (sprzyja piękna słoneczna pogoda i nagłośnienie), chór brzmi. Brawo! Podziękowanie bez wyjątku dla wszystkich!

WIĘCEJ ...  


 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego