Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Singersi. - Chór Jubilate Deo/Wąwolnica, Polska/

web site traffic statistics
Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Singersi.

SINGERSI i PSALMISCI

WITAMY
NA STRONIE
SINGERSÓW

Próby odbywają się zwykle we środy:
singersi: gr. najmł. i starsza g. 16.00
psalmiści g. 17.00


SPOTKANIE
10 czerwca
godz. 10.

13 czerwca
godz. 16.00

WIĘCEJ ...
7 czerwca - Oktawa Bożego Ciała, próba o g. 17. Śpiewamy:
Pan zstąpił z nieba, Kyrie VIII, O, Panie Ty nam dajesz, Sanctus i Agnus Dei XVIII, Zbliżam się w pokorze, Dzięki Ci,  Panie
przy I ołtarzu - AVE VERUM CORPUS
przy II ołtarzu - CHLEB NIEBIAŃSKI DAŁ NAM PAN
przy III ołtarzu - ADORO TE, DEVOTE
przy IV ołtarzu - WITAJ POKARMIE
na chórze - CIEBIE BOGA WYSŁAWIAMY
Po raz pierwszy schola sama śpiewała w czasie mszy i procesji. Myślę, że było to bardzo dobre doświadczenie. Brawo dla wszystkich śpiewających.

6 czerwca - próba. Ćwiczymy śpiewy na jutro

3 czerwca - 9 niedziela B. Śpiewamy: Tyś naszą drogą, Ciebie całą duszą pragnę, Słowo Chlebem się staje, To Ty, o Panie, Chlebie nasz, Panie, nasz Boże i Błogosław Panie, nas.

31 maja Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Jezusa Chrystusa. Próba o g. 10. Rozśpiewka i przygotowanie wraz ze scholą liturgiczną. Śpiewamy: Ave verum Saint-Saeans'a, O Panie, Ty nam dajesz, Alleluja in B, Pan zstąpił z nieba, Agnus Dei z Missa nr 5 AŁ, Ave verum gregoriańskie, Jeden chleb, Ave verum Byrda i Dzieki Ci, Panie PB, w czasie procesji łacińskie responsoria ks. Gruberskiego. Dopisało wszystko: skład, pogoda (upał i słońce), brzmienie i dobre strojenie oraz ciekawy i wymagający repertuar. Dziękuję wszystkim chórzystom i członkom scholi.

30 maja - próba

27 maja - Śpiewamy o 10.30: Chwała, moc i dziękczynienie, Wszystko, co żyje, Skosztujcie i zobaczcie, Niechaj z nami będzie Pan, O Boże, dzieki Ci składamy i Przez chrztu świętego.

23 maja - próba - ćwiczymy śpiewy na najbliższą niedzielę Trójcy Świętej.

20 maja - śpiewamy na mszy o g. 12 wraz z 58 dziećmi, które przystąpiły do I Komunii Świętej.

16 maja - próba

13 maja - Wniebowstąpienie Pańskie, Śpiewamy: Chrystus Pan w niebo wstępuje, Przyjmij, o Najświętszy Panie, Zbliżam się w pokorze i Adoro te devote, Na świętej uczcie Baranka i Ciesz się Królowo Anielska.

9 maja - próba - ćwiczymy śpiewy na niedzielę oraz nowy: Oto Boży Baranek

6 maja - Śpiewamy o 10.30: Alleluja, żyje Pan, Zwycięzca śmierci, Przykazanie nowe, Chleb niebiański, O Boże, dzięki Ci składamy i Chwalcie łąki.

Dłuugi weekend...

29 maja - V niedziela B. Śpiewamy: Tyś naszą drogę, Alleluja, żyje Pan, Pan wieczernik, Skosztujcie i zobaczcie, Radośnie Panu i Otrzyjcie już łzy.

28 kwietnia - o g. 13 próba i o g. 14 śpiewamy z chórem na ślubie chórzysty Mateusza: Nie lękajcie się, O Stworzycielu, Ave verum (chór), Witaj Pokarmie, Bóg jest miłością i Ave Maria MO.

25 maja - ćwiczymy 3 gł. Ubi caritas i śpiewy na niedzielę.

22 kwietnia - Niedziela Dobrego Pasterza i Odpust ku czci św. Wojciecha. Próba o g. 11.15, rozśpiewujemy sie i wraz z chórem przygotowujemy do Sumy. Śpiewamy: Chrześcijanie, klaszcie w dłonie, Człowieku Boży, Kyrie z Mszy "Ubi caritas" AŁ, Sławny w męczenników gronie, Ave verum Mozarta (chór), Panie, pragnienia ludzkich serc, Cały świat, Te Deum (4 gł.) i Zwycięzca śmierci (4 gł).

18 kwietnia - ćwiczymy śpiewy na najbliższą niedzielę, a będzie to odpust ku czci św. Wojciecha. Śpiewamy z chórem na sumie.

15 kwietnia - 3 niedziela wielkanocny. Śpiewamy: Alleluja, żyje Pan, Alleluja, o dniu radosny, Zmartwychwstał Pan, Panie, nie jestem godzien, Wstał Pan Chrystus i Regina caeli.

11 kwietnia -
ćwiczymy śpiewy na niedzielę oraz 3 gł. Ubi caritas

8 kwietnia - Niedziela Miłosierdzia Bożego. Śpiewamy: Zmiłuj się nade mną (Jezu, ufam Tobie), Wesoły nam dzień, O dzieci Boże, Zbliżam się w pokorze i Adoro te devote, Na świętej uczcie Baranka, Dzięki o Panie i Otrzyjcie juz łzy.


WIĘCEJ ...  


 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego