Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Singersi. - Chór Jubilate Deo/Wąwolnica, Polska/

web site traffic statistics
Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Singersi.

SINGERSI i PSALMISCI

WITAMY
NA STRONIE
SINGERSÓW

Próby odbywają się zwykle we środy:
singersi: gr. najmł. i starsza g. 16.00
psalmiści g. 17.00


SPOTKANIE

25 lutego
g. 10.00 i 16.15 (Gorzkie Żale)

28 lutego
grupa mł. - 16.00
grupa st. - 17.00


WIĘCEJ ...
24 lutego - II niedziela WP, śpiewamy o 10.30: Attende Domine, Najsłodszy Jezu, Słowo Chlebem się staje i Dziękujemy ci, Ojcze nasz. O 16.30 prowadzimy (9 osób) Gorzkie Żale.

21 lutego - ćwiczymu Per crucem oraz śpiewy na niedzielę.

18 lutego - na Mszy o 10.30 śpiewamy: Bliskie jest Królestwo, Dałeś nam przykład, Zmiłuj się nade mną (JUT), Cóż Ci, Jezu damy, Święty ... jest Bóg sam i W krzyżu cierpienie. O godz. 16.30 prowadzimy (7 osób) Gorzkie Żale.

14 lutugo - Środa Popielcowa. Próba o g. 17, a po niej śpiewamy (spontanicznie) na mszy o g. 18. Ćwiczymy śpiewy na niedzielę oraz melodie psalmu i aklamacji na Wielki Post. A dzis na mszy śpiewamy: Attende Domine, Dałeś nam przykład, Bliskie jest Królestwo, Wisi na krzyżu, Jezu drogi, Tyś miłością, Dziękujemy Ci, Ojcze nasz.

11 lutego - 6 niedziela B. Śpiewamy o 10.30: Ludu Kapłański, Składamy Ci, ojcze, Słowo Chlebem się staje, Witaj pokarmie i O Najświętsza Matko Boga. Po mszy spotkanie z rodzicami w sprawie wakacyjnego wyjazdu muzycznego.


Trwają ferie zimowe

31 stycznia - dziś spotkanie opłatkowe scholi oraz chóru. Tajemnicą był skład, gdyż panujący wirus skutecznie kładł kolejne osoby. Ostatecznie było  "tylko" 50 osób (mogło być 2 razy tyle). Byli z nami ks. proboszcz oraz ks. Artur, któremu zawdzięczamy zdjęcia. Super atmosfera i jak zawsze pyszne potrawy, pięknie przygotowana sala i duuuużo kolęd - każdy miał swoje 5 minut:dzieci, rodzice i chórzyści:). Byłu kolędy śpiewane wspólnie, i chóralnie i solowo. Wszystkim obecnym dziękuję za stworzenie przemiłego wieczoru.

28 stycznia - niedziela. Pogoda zimowo - jesiena: śnieg i mżawka z mgłą. Najpierw oczekiwanie na skład, bo pogoda sprzyja infekcjom i wirusom. I rzeczywiście: najpierw B i JK, potem MC i SŁ + kilkoro dzieci ze scholi. Myślę, że jednak mimo wszystko damy radę. O 16 rozśpiewka i strojenie instrumentów (wiolonczela s. Małgorzata, skrzypce Helen i akordeon Szymon), na mszy o g. 17 śpiewamy Zaśpiewam Jezuskowi i Chrystus Pan się narodził, a po jej zakończeniu przechodzimy do kaplicy (ciepło). Program (bez zaznaczenia chór utwór wykonuje chór i schola): Pierwsza kolęda, chór - Anioł Pasterzom i Pieśń o Narodzeniu Pańskim, Zaśpiewam Jezuskowi, chór - Alleluja. Chwalmy Pana i Wschodzi gwiazdka, schola - Ach, zła Ewa, Hej, bracia, chór - Stała nam się nowina (solo Iza P.), Jezus przyszedł na ten świat, chór - Jezusek czuwa, Święta Panienka i kolędy śpiewane wspólnie: Gore gwiazda, Oj, maluśki i Bóg się rodzi. Jak zawsze jest wspaniała atmosfera. Uwielbiam koncerty, które są wyczekiwane. Piękne, wyrównane brzmienie, wzbogacone instrumentami, różnorodne kolędy i pastorałki i wspólny śpiew. Brawa dla wszystkich!!!
Wystąpiło 19 chórzystów i 20 dzieci.

26 stycznia - próba z chórem o g. 17.45

24 stycznia - ćwiczymy i zaliczamy kolędy na koncert

21 stycznia. Śpiewamy: Do szopy, Ciebie całą duszą pragnę, Narodził się jezus Chrystus, Anieli w niebie śpiewają, Jezusa narodzonego, Przybieżeli do Betlejem i gdy śliczna Panna.

17 stycznia - ćwiczymy śpiewy na niedzielę oraz na koncert kolęd, który się odbędzie 28 stycznia.

14 stycznia - II niedziela B, śpiewamy: Gdy się Chrystus rodzi, Bożę zmiłuj się nad nami, Nie było miejsca, Żaśpiewam Jezuskowi i Ach, ubogi żłobie. Po mszy spotkanie z rodzicami w sprawie spotkania opłatkowego oraz ... wakacji. Rodzice, co mnie bardzo cieszy: konkretni i zorganizowani, a wszystko z humorem. Będzie więc i koncert i spotkanie:)

10 stycznia - ćwiczymy kolędy na koncert 28 stycznia: Zaśpiewam Jezuskowi, Pierwsza kolęda, Święta Panienka i Jezus przyszedł na ten świat oraz śpiewy na niedzielę.

7 stycznia - Niedziela Chrztu Pańskiego. Śpiewamy o g. 10.30: Witaj święta Dziecino, Ach ubogi żłobie, Com przyrzekł Bogu, Anioł pasterzom mówił, Pójdźmy wszyscy do stajenki.

6 stycznia - piękna pogoda - ciepło, słońce (w przeciwieństwie do wcześniejszych, zimnych, dzeszczowo-mżawkowych dni). Świętujemy Objawienie Pańskie. Próba o g. 11.30. Na mszy śpiewamy: Mędrcy świata, Tryumfy, O gwiazdo betlejemska, Wesołą nowinę, Bóg się z Panny narodził i Jezusa narodzonego, a w czasie Orszaku Trzech Króli (bardzo licznego i kolorowego, ze strojami, koronami, scenami biblijnymi, instrumentami - akordeon i różnego rodzaju przeszkadzajki) śpiewamy: Dzisiaj w Betlejem, Gore gwiazda, Przybieżeli do Betlejem, Gdy się Chrystus rodzi, Mizerna cicha, Jezus malusieńki, Gdy śliczna Panna, Pójdźmy wszyscy i na zakończenie przy żłóbku Pana Jezusa Bóg się rodzi. Wspaniała atmosfera i wspaniałe przeżycie.

4 stycznia - próba z instrumentami. Przygotowujemy się do uroczystości Objawienia Pańskiego.  

1 stycznia 2018 - Ur. Św. Bożej Rodzicielki. Śpiewamy (o 10.30 i 12): Gdy śliczna Panna, Rozkwitła nam się Lilija, Tryumfy Króla niebieskiego, Przybieżeli do Betlejem i Pójdźmy wszyscy.


WIĘCEJ ... 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego