Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

AKTUALNOSCI - Chór Jubilate Deo/Wąwolnica, Polska/

web site traffic statistics
Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

AKTUALNOSCI

SINGERSI i PSALMISCI > PSALMISCI PSALLITE DEO
 
 

USTAW JAKO STRONĘ STARTOWĄ

Następne spotkanie

Od stycznia 2017 roku członkowie zespołu psalmistów zostali oficjalnie przyjęci do chóru Jubilate Deo. Strona pozostaje jako piękny ślad naszego muzycznego życia. Są już następcy - najstarsza grupa, która wyrosła z singersów. Wkrótce się tu pojawią, póki co znajdziemy ich razem z singersami.

CO WYDARZYŁO SIĘ 17 LISTOPADA?

17.11.1869 - Otwarcie Kanału Sueskiego, który połączył Morze Śródziemne z Morzem Czerwonym.
17.11.1970 - Pierwsze lądowanie pojazdu samobieżnego na Księżycu
Na Księżycu wylądowała radziecka stacja Łuna z samobieżnym aparatem "Łunochod 1", automatycznie sterowanym z Ziemi. Pojazd przebył na powierzchni Księżyca niemal 10 km.
17.11.1989 - Początek "aksamitnej rewolucji" w Czechosłowacji. Wydarzenia te doprowadziły do obalenia systemu komunistycznego oraz elit sprawujących władzę. Transformacja ustrojowa, która nastąpiła niedługo później, pozwoliła Czechosłowacji wstąpić na drogę demokracji parlamentarnej.
17.11.2010 - W Wąwolnicy (Polska) powstał Zespół Psalmistów "Psallite Deo".


RELACJA Z ORSZAKU TRZECH KRÓLI W WĄWOLNICY W TELEWIZJI TRWAM!!!


  WITAMY
 NA STRONIE
ZESPOŁU PSALMISTÓW
   PSALLITE DEO

Jeśli masz ochotę podzielić się z nami swoją muzyką, swoimi spostrzeżeniami, a może chciałbyś z nami śpiewać? NAPISZ DO NAS.

DLA MARZĄCYCH I ZAKOCHANYCH


Msza św. i kolędowanie w Wojciechowie, 10.I.2016

KAZIMIERZ DOLNY 2016

17 listopada 2010, to dzień powstania zespołu PSALLITE DEO. Jest to zespół psalmistów - uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. W czasie Mszy św. psalmiści pełnią ważną funkcję: wykonują psalm responsoryjny, który jest jedynym śpiewem solowym w liturgii słowa. Wykonawca psalmu musi posiadać piękną barwę głosu, dobrą dykcję i umiejętność wykonywania psalmodii. Psalmiści śpiewają psalmy responsoryjne na mszach niedzielnych o godz. 9.00 lub/i 10.30,  a także prowadzą śpiewy mszalne. NASZ KALENDARZ

 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego